The Chesterfield Brand Crossbody taška batoh Logan C58.028601 hnědá

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
4 l
Barva
hnědá
Hmotnost
400 g

Parametry produktu

Objem
4 l
Barva
hnědá
Hmotnost
400 g

Popis produktu

Ani batoh, ani taška, tohle je crossbody! Tento stylový a neokoukaný model jménem Logan značky The Chesterfield Brand vyrobený ze speciální voskované Pull-Up hovězí kůže je ideální jak na toulky městem, na procházku do parku, tak i večerní návštěvu festivalu. Skvěle se uplatní všude tam, kde potřebujete mít volné ruce a přitom mít všechny své věci dokonale pod kontrolou. Telefon, peněženku, doklady i poznámkový blok formátu A5 uložíte do dvou prostorných zipových kapes, pak už zbývá jen nastavit ramenní popruh na správnou délku a můžete směle vyrazit do víru města!

Výbava:

  • dvě přední zipové přihrádky, větší spodní přihrádka je dimenzovaná pro formát A5
  • zádová zipová přihrádka přes celou délku tašky
  • délkově nastavitelný ramenní popruh s karabinou - popruh lze ve spodní části odepnout

Crossbody Logan bylo vyroben z tzv. PULL-UP kůže. Jedná se o hladkou hovězí useň, která byla z velké části ponechána v přírodním stavu a ošetřena kvalitními transparentními barvivy a olejem. Takto nejlépe vynikne přírodní charakter kůže. Po určité době získá kůže patinu, která z vašeho batohu učiní unikát. Pro oživení kůže resp. sjednocení barvy po delší době nošení doporučujeme použít měkký hadřík a vosk určený pro koženou galanterii, který rovněž najdete v našem sortimentu.

Jak se správně starat o crossbody Logan?

Pokud zvažujete koupi kožené crossbody tašky Logan, mějte prosím na paměti, že pravá kůže je přírodní produkt a mírné barevné odlišnosti i různé textury kůže jsou důkazem její jedinečnosti a nejsou považovány za vadu výrobku.

Případná barevná odlišnost může být způsobená i expozicí produktové fotografie výrobku při umělém světle a vyvážením barev na vašem monitoru či displeji telefonu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.