JUBÖ Bushcraft Pocket Bag WAXED písková

Taška přes rameno JUBÖ Bushcraft WAXED PocketBag - písková Praktická a univerzální taška přes rameno. Na obchůzku lesem, do práce i města a to za každého počasí díky použitým...
1 690 Kč

Značka
Druh
brašny

Taška přes rameno JUBÖ Bushcraft WAXED PocketBag - písková

Praktická a univerzální taška přes rameno. Na obchůzku lesem, do práce i města a to za každého počasí díky použitým materiálům a nové WAX úpravě vlastní výroby.

Jeden z prvních produktů naší nové řady vybavení WAX, která tě nezklame. Prostorná hlavní kapsa pro nezbytnosti je doplněná o menší kapsu na zip, které se skrývá na zadní straně tašky. Hlavní kapsa je přístupná pod víkem, které je upevněné popruhy z hovězí kůže a mosaznou sponou. Jinak čistý design tašky zbobí kožené logo JUBÖ.

Kompletní představení brašny na BUSHCRAFTportal.cz ZDE

Výhody:

WAX úprava plátna

Prostorná hlavní kapsa

Menší kapsa na zip

Popruh přes rameno s upravitelnou délkou

Použitý materiál 100% česká výroba

Technické parametry:

• Rozměry: 320 mm x 240 mm x 50 mm
  • Hmotnost: 450g
  • Materiál: voskované plátno, kůže, mozas

JUBÖ WAX

Vlastními postupy, pokusy, zdary i nezdary jsme dokázali připravit voskované plátno, které nabízí nespočet výhod, které ocení všichni milovníci kvalitního vybavení.

Odolná úprava odpuzující nečistoty

WAX úprava je trvanlivá a snadno obnovitelná 100% voděodolnost

Příjemné na omak

Vlastní technologie voskování plátna 100% český výrobek

Návrh a design Tomáš Böser

Záruka 24 měsíců + pozáruční servis

Vyrobeno v České republice

Proč to děláme?

Už v počátku, jsme si řekli, že když se do toho pustíme, tak to musíme dělat pořádně a s maximálním zápalem, tak aby každý z našich výrobků mohl nést naše motto: "Nikdy neprodáme nic co bychom si sami nekoupili" a to platí také v naší výrobě.

Právě čas který trávíme venku nám pomáhá následně vymýšlet a vyvíjet produkty, které nám na trhu chybí nebo nevyhovují. To byl také jeden z důvodů proč jsme se rozhodli založit značku JUBÖ Bushcraft.

Abychom mohli při výrobě našich produktů naplnit naše motto, používáme pouze ověřené a kvalitní materiály a komponenty.

JUBÖ je náš závazek

Jako zakladatelé společnosti jíž jsme součástí (Tomáš JUrka a Tomáš BÖser) jsme s výrobou prvních produktů začali na domácích bruskách a strojích. Čerpali jsme informace a pracovní postupy od svých otců, dědů a profesionálů z oboru, kteří byly naší inspirací. Víme, že na naše produkty je spolehnutí a našeho zákazníka nikdy a nikde v terénu nezklamou - to je náš závazek a jen pod takové produkty se můžeme hrdě podepsat.

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

BUSHCRAFT a OUTDOOR vybavení musí být naprosto spolehlivé, bez ohledu na podmínky. Často jen správné vybavení může zaručit bezpečí a funkční dokonalost při používání. Proto používáme pouze vysoce kvalitní, léty osvědčené materiály jako jsou vlna, kůže, plátno, ocel a moderní materiály Cordura nebo Nanomembrane.

S HRDOSTÍ VYRÁBÍME V ČESKÉ REPUBLICE

Všechny produkty pod značkou JUBÖ vyrábíme výhradně v Česku. Naše výrobky vznikají výhradně v našich dílnách v Šumperku.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč100 % • 3 228 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt